KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13374038
nr 1337 4038
Alfred Wetterstrand, Hässjor. Signerad, daterad -08. Olja på duk, 90x75 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:49:40
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)